Okazion Shtepi private ne shitje prane qendres

 • €65,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 7608
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 125
 • 250
 • Lot m²

Okazion Shtepi private ne shitje prane qendres

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €65,000

Përmbledhje

Property ID: 7608
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 7608
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 125
 • 250
 • Lot m²

Përshkrimi

Okazion Shtepi private ne shitje prane qendres ne lagjen nr.7 prane qendres Durres. Zona eshte e qete dhe shume prane qendres.
Prona eshte me siperfaqie totale 250m nga te cilat banim jane 125m.
Objekti eshte i ndertuar ne vitet 1975 me siperfaqie rreth 85m nga te cilat ne vitet e fundit eshte rikonstruktuar dhe eshte bere nje shtese me sip 40m. Shtepia organizohet nga 2 dhoma gjumi, salle, soxhorno, tualet dhe oborri
Prona ofron hapesire parkimi per 3 autovetura.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7608
 • Cmimi: €65,000
 • Property Size: 125 m²
 • Land Area: 250 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Garage Size: 80
 • Tipi Pronës: Shtepi private
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera shtepi private L.15 durres

€125
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet shtepi private 1-kateshe+truall okazion L.7 Durres

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 250

Shitet shtepi private ne qender Manez

€52,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • 320

Shitet shtepi private prane stadiumit Durres

€100,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garages: 2
 • 125

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!