Shitet Apartament 2+1 tek Koder Vila

 • €40,000
Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6592
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Shitet Apartament 2+1 tek Koder Vila

Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €40,000

Përmbledhje

Property ID: 6592
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6592
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 tek Koder Vila,ne lagjen nr.2 prane viles. Apartamenti eshte ne katin e fundit te nje ndertimi te ri 7 katesh i pa perfunduar. Ndertimi eshte me ashnesor dhe i pa demtuar nga termeti. Punimet jane cilesore, veshje me kapot.
Ofron pamje nga deti.

 • Address Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 6592
 • Cmimi: €40,000
 • Property Size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!