Okazion shitet truall ne Shkozet

 • €52,000
Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 6034
 • Property ID
 • 450
 • Lot m²

Okazion shitet truall ne Shkozet

Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €52,000

Përmbledhje

Property ID: 6034
 • Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 6034
 • Property ID
 • 450
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet trualli ne shkozet, Lagja nr.14 prane mbikalimit. Trualli eshte i rrethuar dhe zona perbehet nga shtepi private dhe vila.
Trualli ndodhet ne pozicionin me te mire te lagjes.
Eshte me certifikat hipotekore

 • Address Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 6034
 • Cmimi: €52,000
 • Land Area: 450 m²
 • Tipi Pronës: Toke Truall
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet trualli me Kapanon ne Shkozet

€400,000
Toke Truall
 • 1600

Shitet toke/truall shkozet Durres

€30,000
Toke Truall
 • 600

Shitet truall me ndertim prane stadiumit Durres

€100,000
Toka, Toke Truall
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 250

Shitet trualli ne Autostrade vija pare

€110,000
Toke Truall
 • 1120

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!