Okazion shitet Vile ne spitall

 • €170,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Okazion shitet Vile ne spitall

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €170,000

Përshkrimi

Okazion shitet vil 3 kateshe ne spitall.

Vila ndodhet ne nje zone te qete ne krahun e kodres.

Kati i pare ka nje siperfaqe pre 128 m2 dhe posedon songiorno , kuzhine , salle ndenjeje , magazine per ushqime , parabanjo dhe banjo.

Kati i dyte ka te njejten siperfaqe si kati i pare prej 128 m2 . Posedon 3 dhoma gjumi , koridor dhe 2 tualete.

Kati i trete ka nje siperfaqe prej 20 m2 dhe posedon nje dhome studimi dhe verande.

Vila eshte e rrethur nga nje oborr prej nje siperfaqe 364 m2.

Shiko prona te ngjashme ne Spitalle: Kliko Ketu

CMIM I DISKUTUESHEM.

 

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6831
 • Cmimi: €170,000
 • Property Size: 492 m²
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

Okazion Shitet Vile 3 Katshe Shkozet

€150,000
Vila
 • Dhoma: 8
 • Banjo: 4
 • Garages: 2
 • 650

Okazion shitet Vila 2 kateshe e kompletuar

€155,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • 166

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!