Okazion Shitet Vile 3 Katshe Shkozet

 • €150,000
Rruga Vath Turja, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 8300
 • Property ID
 • 8
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 650
 • 500
 • Lot m²

Okazion Shitet Vile 3 Katshe Shkozet

Rruga Vath Turja, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €150,000

Përmbledhje

Property ID: 8300
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 8300
 • Property ID
 • 8
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 650
 • 500
 • Lot m²

Përshkrimi

Okazion Shitet Vile 3 Katshe Shkozet.
Vila eshte ne zonen e Shkozetit dhe ndodhet shume prane stacionit te urbanit. Zona eshte e qete dhe e ndertuar me banime private.
Vila eshte ndertuar ne vitin 1996 dhe ka funksionuar si banim por dhe si biznes.
Siperfaqja e truallit eshte 500m dhe siperfaqja ndertimore eshte 655m.
Kati perdhe organizohet me garazhdin, banimin dhe njesia biznesit ( dyqani ). Kati 2 ka siperfaqje banimi 205m dhe kati 3 ka sipefaqje banimi 205m.

Mundesi e mire investimi per biznes dhe banim.
Cmimi eshte okazion 150.000 euro

 • Address Rruga Vath Turja, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8300
 • Cmimi: €150,000
 • Property Size: 650 m²
 • Land Area: 500 m²
 • Bedrooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Garages: 2
 • Garage Size: 100
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!