Okazion Shitet Vila 3 kate ne zonen e kenetes

 • €120,000
Rruga Vëllazërimi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 7826
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 6
 • Bathrooms
 • 450
 • 1000
 • Lot m²

Okazion Shitet Vila 3 kate ne zonen e kenetes

Rruga Vëllazërimi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €120,000

Përmbledhje

Property ID: 7826
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 7826
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 6
 • Bathrooms
 • 450
 • 1000
 • Lot m²

Përshkrimi

Okazion Shitet Vila 3 kate ne zonen e kenetes.
Vila perbehet nga nje toke me siperfaqie rreth 1000m e cila eshte e mirembajtur.
Ndertimi eshte cilesor dhe organizohet nga 150m per secilin kat.
Cmimi eshte Okazion

 • Address Rruga Vëllazërimi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 7826
 • Cmimi: €120,000
 • Property Size: 450 m²
 • Land Area: 1000 m²
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 6
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!