Okazion Shitet Vile 3 kate ne Plazh per investim

 • €250,000
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
Okazion Shitet Vile ne Plazh investim
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 9736
 • Property ID
 • 16
 • Bedrooms
 • 8
 • Bathrooms
 • 458
 • 230
 • Lot m²

Okazion Shitet Vile 3 kate ne Plazh per investim

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €250,000

Përmbledhje

Property ID: 9736
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 9736
 • Property ID
 • 16
 • Bedrooms
 • 8
 • Bathrooms
 • 458
 • 230
 • Lot m²

Përshkrimi

Okazion Shitet Vile 3 kate ne Plazh per investim tek Rrota Kuqe , eshte nga zonat nga me te preferuarat per turistet.
Zona eshte shume e frekuentuar gjate sezonit veror. Gjate dimrit zona fekuentohet gjithashtu pasi ndodhet prane me qendren e plazhit dhe vetem 5 minuta me qendren e Durresit.
Ndertimi eshte i ri dhe ka punime cilesore, ndodhet ne krahun e rruges dhe detin e ka rreth 200m prane.
Vila eshte projektuar per banim duke u organizuar me 16 dhoma gjumi dhe ka siperfaqje ndertimi 160m per cdo kat, ne total 480m ndertim. Gjithashtu ofron dhe parkim.
Mundesi shume e mire investimi per banim por edhe per turizen.
Prona shume lehte mund te pershtatet per turiste vendas dhe te huaj pasi zona eshte shume e kerkuar.
Objekti eshte me dokumentacion te rregullt Hipotekor

Okazion Shitet Vile 3 kate ne Plazh per investim

Shikoni prona te ngjashme: Kliko Ketu

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9736
 • Cmimi: €250,000
 • Property Size: 458 m²
 • Land Area: 230 m²
 • Bedrooms: 16
 • Bathrooms: 8
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament vile private qender Dr

€500
Vila
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 130

Shitet vile 4-kateshe L.18 (ish fidanishtja) durres

€250,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • 380

Shitet vile 2-kateshe shkozet durres

€220,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 620

Okazion Shitet Vile 2 kateshe ne Shkozet buze rruge

€300,000
Vila
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 4
 • Garage: 1
 • 330

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!