Okazion shitet vilë 2-katëshe

 • €150,000
Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2019, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 5964
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 320

Okazion shitet vilë 2-katëshe

Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2019, Albania
 • €150,000

Përmbledhje

Property ID: 5964
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 5964
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 320

Përshkrimi

Okazion shitet vila 2-katëshe në Xhafzotaj. Ndodhet në një zonë të qetë.

Vila disponon në të dyja katet 3 dhoma gjumi , salle ndenjeje , tualet ,ballkon dhe verandë

. Secili kat ka një sipërfaqje prej 160 m2.

Vila është e rrethuar nga 800 metra truall.

E pajisur me të gjitha dokumentacionet.

 

 

 • Address Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2019, Albania

Detajet

 • Property ID: 5964
 • Cmimi: €150,000
 • Property Size: 320 m²
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament vile private qender Dr

€500
Vila
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 130

Shitet vile 4-kateshe L.18 (ish fidanishtja) durres

€250,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • 380

Shitet vile 2-kateshe shkozet durres

€220,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 620

Okazion Shitet Vile 2 kateshe ne Shkozet buze rruge

€300,000
Vila
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 4
 • Garage: 1
 • 330

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!