Okazion Shitet Vile 2 kateshe ne Shkozet buze rruge

 • €300,000
Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 10160
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 330
 • 480
 • Lot m²

Okazion Shitet Vile 2 kateshe ne Shkozet buze rruge

Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €300,000

Përmbledhje

Property ID: 10160
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 10160
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 330
 • 480
 • Lot m²

Përshkrimi

Okazion Shitet Vile 2 kateshe ne Shkozet buze rruge.Vila ka siperfaqje trualli 480m, e organizuar me peme frutore, kend lojrash, garazhd etj.
Ndertimi eshte 2 katesh me siperfaqje totale 330m e organizuar me 165m ndertim secili kat. Prona eshte totalisht e investuar dhe eshte mundesi e mire dhe per biznes pasi zona ofron mundesi per biznese te ndryshme.
Vila eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor.

 • Address Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10160
 • Cmimi: €300,000
 • Property Size: 330 m²
 • Land Area: 480 m²
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Garage: 1
 • Garage Size: 60
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament vile private qender Dr

€500
Vila
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 130

Shitet vile 4-kateshe L.18 (ish fidanishtja) durres

€250,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • 380

Shitet vile 2-kateshe shkozet durres

€220,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 620

Okazion Shitet Vile 3 kate ne Plazh per investim

€250,000
Vila
 • Dhoma: 16
 • Banjo: 8
 • 458

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!