Okazion Shitet Vile 2-kateshe Durres

 • €160,000
 • €160,000
Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Okazion Shitet Vile 2-kateshe Durres

Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €160,000
 • €160,000

Përshkrimi

Okazion Shitet Vile 2-kateshe Durres, prane Stacionit te Trenit.

Shiko prona te tjera prane Stacionit te trenit: Shiko ketu

Vila ndodhet ne nje vend te qete shume prane qendres se qytetit me akses ne zonat me te frekuentuara.

Ka nje siperfaqe prej 187 m2 banim dhe 303 m2 truall . Eshte e organizuiar ne dy kate.

Ne katin e pare ndodhet nje salle e madhe pritjeje , nje dhome gatimi , tualet.

Ne katin e dyte ndodhen 3 dhoma gjumi dhe nje tualet ne nje gjendje shume te mire.

Gjithshtu posedon dhe nje oborr te madh .

CMIMI I DISKUTUESHEM

 

 • Address Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7109
 • Cmimi: €160,000
 • Property Size: 187 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

Okazion Shitet Vile 3 Katshe Shkozet

€150,000
Vila
 • Dhoma: 8
 • Banjo: 4
 • Garages: 2
 • 650

Okazion shitet Vila 2 kateshe e kompletuar

€155,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • 166

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!