Okazion shitet vilë 2-katëshe

 • €130,000
Rruga Shen Vlash, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 6001
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 16000

Okazion shitet vilë 2-katëshe

Rruga Shen Vlash, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €130,000

Përmbledhje

Property ID: 6001
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 6001
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 16000

Përshkrimi

Okazion shitet vila 2-katëshe në Shen Vlash.

Vila ndodhet në një zonë të qetë.

Kati i parë është i organizuar nga një dhomë gatimi , dhomë gjumi dhe tualet.

Kati i dytë është i organizuar nga një sallë ndenjeje , dhomë gatimi , 2 djoma gjumi , një koridor i madh që mund të pëerdoret edhe si sallë , tualet.

Vila ëshë e rrethuar nga një pjesë toke.

 • Address Rruga Shen Vlash, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6001
 • Cmimi: €130,000
 • Property Size: 16000 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!