Okazion Shitet Vile 2 kate ne shkozet

 • €120,000
Rruga Asti Gogoli, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 5594
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 419
 • 2006
 • Year Built

Okazion Shitet Vile 2 kate ne shkozet

Rruga Asti Gogoli, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €120,000

Përmbledhje

Property ID: 5594
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 5594
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 419
 • 2006
 • Year Built

Përshkrimi

Shitet prone okazion ne shkozet. Zona prane ish parkut te autobuzave.
Eshte prane me qytetin, detin, portin dhe zonat tregtare industriale.
Vila 2 kate me siperfaqje trualli 420m dhe ndertimi 358m.
Organizohet me shtepi 2+1 ne katin e pare me siperfaqje 168m dhe apartament 2+1 ne katin e dyte me te njejten siperfaqje por me shkalle te vecanta.

Prona eshte me dokumenta hipotekore

 • Address Rruga Asti Gogoli, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5594
 • Cmimi: €120,000
 • Property Size: 419 m²
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 2
 • Year Built: 2006
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!