Okazion Shitet Vile 2 kate ne Malin e Robit Golem

 • €155,000
Mali i Robit, Rruga Mak Albania, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 4643
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 4
 • Garages
 • 240
 • 2010
 • Year Built

Okazion Shitet Vile 2 kate ne Malin e Robit Golem

Mali i Robit, Rruga Mak Albania, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • €155,000

Përmbledhje

Property ID: 4643
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 4643
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 4
 • Garages
 • 240
 • 2010
 • Year Built

Përshkrimi

Shitet Vile 2 kate ne Malin e Robit Golem me 2 kate . Vila eshte pjese e Rezidences e cila trualli eshte i ndare me koficent pjesemarrje sipas siperfaqjes te ndertimit.

Vila perbehet nga 4 apartamente 1+1 me siperfaqje nga 60m te cilat kane hyrja te vecanta.
Ndertmi eshte i ri dhe teper cilesor.
Prona eshte me certifikat pronesie.

 • Address Mali i Robit, Rruga Mak Albania, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Detajet

 • Property ID: 4643
 • Cmimi: €155,000
 • Property Size: 240 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Garages: 4
 • Year Built: 2010
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!