Okazion shitet Vila 2 kateshe e kompletuar

 • €155,000
Rruga Pavarësia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 8067
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 166
 • 168
 • Lot m²

Okazion shitet Vila 2 kateshe e kompletuar

Rruga Pavarësia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €155,000

Përmbledhje

Property ID: 8067
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 8067
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 166
 • 168
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet Vile 2 kateshe e kompletuar dhe gati per banim.
Vila ndodhet prane Kalit Trojes ne zonen e plazhit, shume prane Qytetit vetem 5 minuta. Ndertimi eshte shume cilesor dhe ne projekt eshte ndertumar per 4 kate ku te lejon dhe shtimin e kateve te tjera.
Vila organizohet ne 2 kate me shkalle te brendshme ku ne katin e pare eshte salla e ndenjes e cila eshte me oxhak funksional, dhoma e gatimit e ngrenies, ka nje dhome studio e cila mund te sherbej si dhome gjumi, depo etj dhe gjithashtu tualeti . Ne katin e 2 organizohet me 3 dhoma gjumi 1 tualet dhe 2 ballkone. Ne katine siperm eshte veranda e cila ju lejon ta shfrytezoni ose dhe te ndertoni. Vila ka hapesir parkimi per 2 vetura.
Prona ka siperfaqje trualli rreth 168m dhe siperfaqje ndertimi 166m ne total ne katin e pare 74m dhe ne katin e dyte 94m.
Vila eshte e investuar me parket, dritare persiane, kondicioner ne cdo ambjent, veshje dekorative etj.
E paisur me cdo dokumentacion hipotekor

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8067
 • Cmimi: €155,000
 • Property Size: 166 m²
 • Land Area: 168 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!