Okazion shitet vile 2-katëshe ne rrugen kryesore te Shkozetit

 • €75,000
Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 6323
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 258

Okazion shitet vile 2-katëshe ne rrugen kryesore te Shkozetit

Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €75,000

Përmbledhje

Property ID: 6323
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 6323
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 258

Përshkrimi

Okazion shitet vila 2-katëshe në rrugen kryesore te Shkozetit , sa kalon rrethrrotullimin.

Vila ndodhet në një zonë të qetë. Cdo kat është i ndarë me certifikatë pronësie.

Apartamentet janë 2+1 prej 86 metrash , disponojnë 2 dhoma gjumi , sallë ndenjeje , kënd gatimi , tualet , ballkon.

Vila ka një oborr ku mundëson post parkimi për 2 makina dhe 172 metra ndërtim.

Vila ka dokumenta të rregullta hipotekore.

 • Address Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6323
 • Cmimi: €75,000
 • Property Size: 258 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet Vile 3 kate ne Plazh per investim

€250,000
Vila
 • Dhoma: 16
 • Banjo: 8
 • 458

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!