Okazion Shitet trualli me Kapanon ne Shkozet

 • €400,000
Rruga Bajram Tusha, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 10120
 • Property ID
 • 1600

Okazion Shitet trualli me Kapanon ne Shkozet

Rruga Bajram Tusha, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €400,000

Përmbledhje

Property ID: 10120
 • Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 10120
 • Property ID
 • 1600

Përshkrimi

Okazion Shitet trualli me Kapanon ne Shkozet, Durres. Trualli ndodhet shume prane rruges kryesore dhe prane rotondos kryesore te Shkozetit, ku te ofron shume facilitete lidhese me qytetet kryesore.
Trualli ka siperfaqje totale 1600m, eshte i rrethuar dhe ka dy aksese te ndryshme hyrje-dalje per ne prone.
Gjithashtu ofron dhe nje kapanon qe eshte perdorur kohet e fundit si oficine me siperfaqje totale 260m.
Jane te instaluar te gjitha linjat per funksione industriale.
Prona eshte dokumentacion te rregullt Hipotekor.
Cmimi 400.000 euro

 

Shikoni KETU me shume prona ne shitje

 • Address Rruga Bajram Tusha, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10120
 • Cmimi: €400,000
 • Property Size: 1600 m²
 • Garage Size: 10000
 • Tipi Pronës: Toke Truall
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet toke/truall shkozet Durres

€30,000
Toke Truall
 • 600

Shitet truall me ndertim prane stadiumit Durres

€100,000
Toka, Toke Truall
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 250

Shitet trualli ne Autostrade vija pare

€110,000
Toke Truall
 • 1120

Shitet truall ne rruge kryesore

€125,000
Toke Truall
 • 550

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!