09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Okazion Shitet Truall

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€1,800,000

Pershkrimi

Shitet truall shume prane qendres ne nje nga zona me te qeta te qytetit. Trualli eshte i rrethuar dhe ka rendiment per ndertim deri ne 4 kate. Gjithashtu i pershtatshem dhe per biznes

 62 Shikime total,  4 Shikime sot

  • Address: Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • State/county: Bashkia Durrës
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: al

Detajet

  • Cmimi: €1,800,000
  • Siperfaqja prones: 303 m²
  • Tipi prones: Toka
  • Statusi prones: Ne Shitje

Additional details

  • Truall ne shitje:

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€32,000
Shitet Apartament 1+1 ne zonen e Malit Robit

Okazion Shitet Apartament 1+1 ne Malin Robit

Mali i Robit, Rruga Mak Albania, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 62

Apartamente 1+1

Fast Imobiliare

1 month ago

€32,000

Bed: 1Bath: 1m²: 62

Apartamente 1+1

1 month ago

Okazion shitet apartament 2+1 ne plazh

Pavaresia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 70

Apartamente 2+1

Lori Fast

2 weeks ago

€29,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 70

Apartamente 2+1

2 weeks ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Apartament 1+1 ne plazh

NEXT PROPERTY

Apartament 1+1 tek Drejtoria Tatimeve

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!