Okazion Shitet truall ne Durres

 • €75,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 5025
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 500

Okazion Shitet truall ne Durres

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €75,000

Përmbledhje

Property ID: 5025
 • Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 5025
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 500

Përshkrimi

Okazion shitet truall ne Durres ne hyrje te zones Spitalles.
Trualli eshte rreth 100m nga rruga kryesore. Eshte fushe dhe i rrethuar me mure te larte rreth 2.5m. Trualli ka objekt ndertimi rreth 30m dhe nje pus i veshur me gure.
Gjithashtu eshte dhe nje projekt 3 kate per sherbime biznesi dhe banimi. Projekti eshte i nje objekti me lartesi 14m dhe siperfaqje ndertimi rreth 1000m.

Trualli eshte me Hipotek

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5025
 • Cmimi: €75,000
 • Property Size: 500 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Tipi Pronës: Toke Truall
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet toke/truall shkozet Durres

€30,000
Toke Truall
 • 600

Shitet truall me ndertim prane stadiumit Durres

€100,000
Toka, Toke Truall
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 250

Shitet trualli ne Autostrade vija pare

€110,000
Toke Truall
 • 1120

Shitet truall ne rruge kryesore

€125,000
Toke Truall
 • 550

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!