09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Compare Listings

Okazion Shitet toke prane kater Rrugeve Shijak

Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2019, Albania
€17,000

Pershkrimi

Shitet toke prane 4 rrugeve. Toka eshte e sheshte dhe gati per ndertim. Zona eshte ndertim me vila private. Rruga eshte e rregullt deri ne prone. Disa nga rruget te lidhin me qytetin e shijakut, 4 rruget dhe zonat e tjera industriale. E pershtatshme per ndertim vile.

 63 Shikime total,  3 Shikime sot

  • Address: Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2019, Albania
  • City: Xhafzotaj
  • Zip/Postal Code: 2019
  • Country: United States

Detajet

  • Cmimi: €17,000
  • Siperfaqja prones: 1000 m²
  • Tipi prones: Toka
  • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€350,000

Shiten 2 Vila nga dy kate me 2000m toke

Arapaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania

Dhoma Gjumi: 6Banjo: 4m²: 2000

Vila

Fast Imobiliare

2 months ago

€350,000

Dhoma Gjumi: 6Banjo: 4m²: 2000

Vila

2 months ago

€260,000
Shitet Toke Are ne Shen - Vlash

Shitet toke ne Shen Vlash

Rruga Shen Vlash, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

m²: 13000

Toka

Fast Imobiliare

1 month ago

€260,000

m²: 13000

Toka

1 month ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Shitet toke truall ne Xhafzotaj

PREVIOUS PROPERTY

Toke truall ne Xhafzotaj

NEXT PROPERTY

Zyre me qera ne vollga

Okazion: zyre me qera ne vollga durres.
Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!