Okazion shitet toke ne zonen e Spitalles

 • €84,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 6538
 • Property ID
 • 1200
 • Lot m²

Okazion shitet toke ne zonen e Spitalles

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €84,000

Përmbledhje

Property ID: 6538
 • Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 6538
 • Property ID
 • 1200
 • Lot m²

Përshkrimi

Okazion shitet toke ne zonen e Spitalles, pranë varrezave të vjetra.

Toka ka një sipërfaqe prej 1200 m2 dhe gjithashtu

është brezi i dytë , buzë rruge.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6538
 • Cmimi: €84,000
 • Land Area: 1200 m²
 • Tipi Pronës: Toke Truall
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet trualli me Kapanon ne Shkozet

€400,000
Toke Truall
 • 1600

Shitet toke/truall shkozet Durres

€30,000
Toke Truall
 • 600

Shitet truall me ndertim prane stadiumit Durres

€100,000
Toka, Toke Truall
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 250

Shitet trualli ne Autostrade vija pare

€110,000
Toke Truall
 • 1120

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!