Okazion Shitet toke ne zone industriale ne Durres

 • €220,000/Total
Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 9967
 • Property ID
 • 10000
 • 10000
 • Lot m²

Okazion Shitet toke ne zone industriale ne Durres

Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €220,000/Total

Përmbledhje

Property ID: 9967
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 9967
 • Property ID
 • 10000
 • 10000
 • Lot m²

Përshkrimi

Okazion Shitet toke ne zone industriale ne Durres. Zona eshte ne zhvilim dhe ndodhet prane Eco Parkut. Gjithashtu ka prane Portin e ri te Durresit
Siperfaqja totale eshte 10.000m me dimensione 50m x 200m.
Toka te lejon per ndertim kapanonesh dhe biznese industriale.
Eshte me dokumentacion te rregullt Hipotekor
Cmimi eshte pak i diskuueshem

 

Kliko ketu per te pare me shume prona te tjera.

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9967
 • Cmimi: €220,000/Total
 • Property Size: 10000 m²
 • Land Area: 10000 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet toke/truall shkozet Durres

€30,000
Toke Truall
 • 600

Shitet Toka ne zone industriale buze rruge

€75,000/total
Toka
 • 3000

Shitet toke ne Gjirin e Lalzit krahu detit

€85,000/dylymi
Toka
 • 7000

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!