09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Okazion shitet toke bujqesore

Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
€257,000

Pershkrimi

Shitet toke bujqesore ndermjet Durresit dhe Tiranes. Toka ka mundesi shfrytezimi per bujqesi dhe blegtori. Toka eshte e sheshte dhe prane rrugeve industriale. Disponon, pus , linje elektrike, instalime hidraulike. Eshte me Certifikate Hipotekore

 102 Shikime total,  2 Shikime sot

  • Address: Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
  • City: Maminas
  • State/county: Bashkia Shijak
  • Zip/Postal Code: 2020
  • Country: al

Detajet

  • Cmimi: €257,000
  • Siperfaqja prones: 10300 m²
  • Tipi prones: Toka
  • Statusi prones: Ne Shitje

Additional details

  • Toke Bujqesore:

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

Okazion Shitet apartament 2+1 egzistues

Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 78

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

3 weeks ago

€53,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 78

Apartamente 2+1

3 weeks ago

€57,000

Shitet apartament 2+1 ne plazh prane pasticeri Pelikan

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 95

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

2 months ago

€57,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 95

Apartamente 2+1

2 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Shitet Apartament 2+1 me garazh

NEXT PROPERTY

Okazion Apartament 1+1 ne plazh

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!