09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Okazion Shitet toke Bujqesore tek rezevuari

Rruga Drita, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€85,000

Pershkrimi

Shitet toka okazion ne Durres prane Rezevuarit. Ara eshte me siperfaqje 1350m nga te cilat 130m jane truall dhe 80m eshte ndertuar nje stalle.
Ofrohet nje pamje fantastike ku te lejon te investoni me siguri maksimale. Aktivitetet qe mund te pershtatet jane te natyrave bujqesore, blegtorale, restorante agrikulturore por edhe vila banimi.
Per me teper ju ftojme ta vizitoni

 144 Shikime total,  1 Shikime sot

  • Address: Rruga Drita, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: United States

Detajet

  • Cmimi: €85,000
  • Siperfaqja prones: 1350 m²
  • Banjot: 1
  • Tipi prones: Toke Bujqesore
  • Statusi prones: Ne Shitje

Video

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

Okazion shitet apartament 2+1

Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 160

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

4 days ago

€90,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 160

Apartamente 2+1

4 days ago

€40/metri katror
shitet-toke-kepi-rodonit

Shitet toke ne Kepin e Rodonit

Cape of Rodon, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, 2015, Albania

Toka

Fast Imobiliare

5 months ago

€40/metri katror

5 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Shitet apartamenti 2+1 I mobiluar

NEXT PROPERTY

Shitet apartament kati I 2-të I një objekti 3 katësh.

Shitet apartament kati I-të i një objekti 3 katësh
Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!