Okazion shitet toke bujqesore ne Maminas

 • €257,000
Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 2539
 • Property ID
 • 10300

Okazion shitet toke bujqesore ne Maminas

Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
 • €257,000

Përmbledhje

Property ID: 2539
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 2539
 • Property ID
 • 10300

Përshkrimi

Okazion shitet toke bujqesore ne Maminas, Shitet toke bujqesore ndermjet Durresit dhe Tiranes. Toka ka mundesi shfrytezimi per bujqesi dhe blegtori. Toka eshte e sheshte dhe prane rrugeve industriale. Disponon, pus , linje elektrike, instalime hidraulike. Eshte me Certifikate Hipotekore

Toka te ngjashe ketu

 • Address Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
 • City Maminas

Detajet

 • Property ID: 2539
 • Cmimi: €257,000
 • Property Size: 10300 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacione shtesë

 • Toke Bujqesore:

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Toke Bujqesore ne Shkallnur

€250,000
Toke Bujqesore
 • 60000

Okazion Shitet trualli me Kapanon ne Shkozet

€400,000
Toke Truall
 • 1600

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!