09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Okazion Shitet Toke bujqesore Arapaj Durres

Arapaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
€100,000

Pershkrimi

Shitet toke bujqesore ne Arapaj, Durres. Toka shtrihem ne nje faqe kodrinore, prane nje rezervati. E mbjellur me rreth 200 peme ulliri, te cilat trajtohen cdo jave. Gjithashtu ka dhe peme te tjera frutore si , moll , arre , kajsi , ftua , dardh etj.

Linja elektrike nuk mungon gjithashtu ne toke ka dhe nje pus.

Mundesi e mire investimi dhe per biznes

Prona eshte me Certifikat Hipotekore.

 208 Shikime total,  2 Shikime sot

  • Address: Arapaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2008
  • Country: United States

Detajet

  • Cmimi: €100,000
  • Siperfaqja prones: 5000 m²
  • Tipi prones: Toke Bujqesore
  • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€72,000

Apartament 2+1 ne Bulevard

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 98

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

5 months ago

€72,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 98

Apartamente 2+1

5 months ago

Okazion Shitet apartament 2+1 tek stadiumi

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 82

Apartamente 2+1, Apartmente

Fast Imobiliare

2 weeks ago

€36,500

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 82

Apartamente 2+1, Apartmente

2 weeks ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Shitet apartament 2+1 plazh Iliria

NEXT PROPERTY

Okazion Shitet Apartament 1+1 ne Golem

Okazion Shitet Apartament 1+1 ne Golem
Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!