Okazion shitet toke Are ne Shkallnur

 • €27,000
Shkallnur, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 10142
 • Property ID
 • 600

Okazion shitet toke Are ne Shkallnur

Shkallnur, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • €27,000

Përmbledhje

Property ID: 10142
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 10142
 • Property ID
 • 600

Përshkrimi

Okazion shitet toke Are ne Shkallnur me siperfaqje totale 600m.
E pershtatshme per shtepi private ose vile. Zona eshte prane rrugeve kryesore ku lidhet Durresi dhe Tirana.
Toka eshte e sheshte dhe ka rruge te shtruar deri ne prone. Zona eshte e banuar
Per me teper informacion na kontaktoni.
Prona ka certifikat te rregullt Hipotekore

 • Address Shkallnur, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10142
 • Cmimi: €27,000
 • Property Size: 600 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Toke Bujqesore ne Shkallnur

€250,000
Toke Bujqesore
 • 60000

Okazion Shitet trualli me Kapanon ne Shkozet

€400,000
Toke Truall
 • 1600

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!