Okazion shitet super apartament Fiori Di Bosco

 • €91,200
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6436
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 104.8

Okazion shitet super apartament Fiori Di Bosco

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €91,200

Përmbledhje

Property ID: 6436
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6436
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 104.8

Përshkrimi

Okazion shitet super apartament 2+1 Tiranë , Fiori Di Bosco.

Apartamenti ndodhet në kullën numër 3 , kati i 4 i banimit.

Orientimi i banesës është Veri-Lindje dhe ka një sipërfaqe prej 104.8 metrash.

Super okazion i limituar nga 1000 euro në 850 euro m2.

Kliko ketu per te pare apartamente te tjera ne Tirane

 

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Detajet

 • Property ID: 6436
 • Cmimi: €91,200
 • Property Size: 104.8 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!