Okazion shitet shtëpi private

 • €53,000
Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 5562
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 890

Okazion shitet shtëpi private

Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • €53,000

Përmbledhje

Property ID: 5562
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 5562
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 890

Përshkrimi

Okazion shitet shtepi private pranë zonës së Gjirit të Lalzit.

Bnasesa ndodhet në një zonë të qetë dhe është e organizuar në 3 dhoma gjumi , një sallon të madh i cili ndan dhomat , sallë ndenjeje , , tualet dhe një verandë.

Së bashku me truallin ka dhe një magazinë prej 15 metrash , sipërfaqe totale janë 890 metra.

Shtëpia është rinovuar totalisht në 2013.

 

 • Address Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania

Detajet

 • Property ID: 5562
 • Cmimi: €53,000
 • Property Size: 890 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Shtepi private
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet shtepi private 1-kateshe+truall okazion L.7 Durres

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 250

Shitet shtepi private ne qender Manez

€52,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • 320

Shitet shtepi private prane stadiumit Durres

€100,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garages: 2
 • 125

Shitet Gjysem Vile ne zonen e Shkozetit

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 150

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!