Okazion shitet prona ne qender Durres

 • €75,000
Rruga Kristaq Boshnjaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 8503
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 150
 • 120
 • Lot m²

Okazion shitet prona ne qender Durres

Rruga Kristaq Boshnjaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €75,000

Përmbledhje

Property ID: 8503
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 8503
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 150
 • 120
 • Lot m²

Përshkrimi

Okazion shitet prona ne qender Durres
Truall me shtepi private dhe dyqan ne qender te Durresit per shitje.
Prona eshte ne zonat me te preferuara te qytetit. Trualli eshte me siperfaqje 150m dhe siperfaqje ndertimi 120m. Ofron shtepi 1 kateshe me siperfaqje 70m dhe ambjent komercial ne katin e pare, buze rruge me siperfaqje 50m.
Prona eshte me Dokumentacion te rregullt Hipotekor.
Cmimi eshte okazion dhe i pa diskutueshem

 • Address Rruga Kristaq Boshnjaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8503
 • Cmimi: €75,000
 • Property Size: 150 m²
 • Land Area: 120 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Shtepi private
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet shtepi private 1-kateshe+truall okazion L.7 Durres

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 250

Shitet shtepi private ne qender Manez

€52,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • 320

Shitet shtepi private prane stadiumit Durres

€100,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garages: 2
 • 125

Shitet Gjysem Vile ne zonen e Shkozetit

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 150

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!