Okazion Shitet Papafingo me dy apartamente 1+1

 • €65,000
Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Okazion Shitet Papafingo me dy apartamente 1+1

Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €65,000

Përshkrimi

Okazion Shitet Papafingo me dy apartamente 1+1 ne lagjen nr.6 prane kopeshtit Ivina,( i gjithe kati ). Organizohet nga 2 apartamente 1+1 te ndara me mundesi bashkimi me siperfaqje totale banimi 121m dhe siperfaqie tarace 143m.
I gjithe kati eshte me siperfaqie 264m. Apartamenti ktheht ne 3+2+1, ku aktualisht jane 2 dhoma gjumi 2 soxhorno, 2 tualete dhe 2 koridore. Mundesi e mire investimi.
Prona eshte me certifikat Hipotekore

 • Address Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7638
 • Cmimi: €65,000
 • Property Size: 121 m²
 • Land Area: 236 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet apartament 3+1 prane stadiumit

€75,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 125

Shitet apartament 3+1 ne qender te Flag Ship

€130,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 145

Jepet apartament 3+1 me qera ne lagjen numer 5

€220
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 160

Shitet apartament 3+1 tek Sefere Efendiu

€110,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 168

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!