Okazion shitet ne qender Dublex 3+2+2

 • €142,000
Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente (me shume)
 • Tipi Pronës
 • 6798
 • Property ID
 • 5
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 220

Okazion shitet ne qender Dublex 3+2+2

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €142,000

Përmbledhje

Property ID: 6798
 • Apartamente (me shume)
 • Tipi Pronës
 • 6798
 • Property ID
 • 5
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 220

Përshkrimi

Okazion shitet ne qender Dublex 3+2+2 .Ne qender te qyetit, buze rruge, shitet Dublex ne katin e 4, ndertim i Italianeve.Organizohet ne katin e pare me 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, aneks gatimi, lavanderi dhe tualeti. Ne katin e dyte te shoqerojne shkallet ku gjendesh ne sallen e ndenjes e cila eshte me cati, aneksi gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti.
Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket.
Siperfaqja e katit eshte 110m.
Eshte me Certifikat Hipotekore.

 • Address Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 6798
 • Cmimi: €142,000
 • Property Size: 220 m²
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente (me shume)
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera Apartament 2+1+2 ne Don Bosko

€500/Muaj
Apartamente (me shume)
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 120

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!