Okazion shitet ndërtesë dy katëshe

 • €350,000
Rruga Principata e Balshajve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 5680
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 629

Okazion shitet ndërtesë dy katëshe

Rruga Principata e Balshajve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €350,000

Përmbledhje

Property ID: 5680
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 5680
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 629

Përshkrimi

Okazion shitet ndërtesa dy katëshe , Lagja 18 pranë fidanishtes.

Kati i parë i ndërtesës është ambient biznesi për Bar-Restorant dhe përshatet për aktivitete të tjera, ka një sipërfaqe prej 240 metrash dhe një lartesi 3.7 metra gjithashtu është e organizuar nga fasada prej 12 metrash. Ambienti është i veshur me pllaka është i pajisur me kondicioner dhe është i rrethuar nga një oborr përpara.

Kati i dytë i ndërtesës është apartament me një sipërfaqe prej 176 metra dhe është i organizuar nga 4 dhoma gjumi , dhomë gatimi , dhomë ngrenie , sallë ndenjeje , tualet dhe është i rrethuar nga një verandë prej 30 metrash.

Cmimi është i diskutueshëm.

 • Address Rruga Principata e Balshajve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5680
 • Cmimi: €350,000
 • Property Size: 629 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!