Okazion Shitet lokali tek lulishtja

 • €300,000
Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 10389
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • 40
 • Lot m²

Okazion Shitet lokali tek lulishtja

Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €300,000

Përmbledhje

Property ID: 10389
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 10389
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • 40
 • Lot m²

Përshkrimi

Okazion Shitet lokali tek lulishtja ,tek stacioni trenit.
Ambjenti eshte i investuar totalisht. Siperfaqja totale eshte 100m ka dhe nje verand te shfrytezushme rreth 50m.
Organizohet me nje sall open space, 2 tualete, banak, magazine dhe veranda.
Cmimi 300.000 euro i diskutueshem

 • Address Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 10389
 • Cmimi: €300,000
 • Property Size: 100 m²
 • Land Area: 40 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera ambjenti ne bulevard

€750
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambjent open space ne qender

€1,500
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • 308

Jepet me qera Objekt multifunksional ne Shkozet

€3/euro/m
Ambjent Comercial
 • Banjo: 8
 • 1350

Jepet me qera Magazine ne Shkozet me parking

€600
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 260

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!