Okazion shitet kapanon

 • €600,000
Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Kapanone
 • Tipi Pronës
 • 5633
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 1164

Okazion shitet kapanon

Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €600,000

Përmbledhje

Property ID: 5633
 • Kapanone
 • Tipi Pronës
 • 5633
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 1164

Përshkrimi

Okazion shitet kapanon ne lagjen numer 14 në Shkozet , zonë  industriale. Ambienti ndodhet në një zonë të ekspozuar nga rruga. Ka një sipërfaqe tokë truall prej 1164 metrash dhe një ambient biznesi magazinë prej 1000 metrash ka një lartësi prej 8 metrash.

 • Address Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5633
 • Cmimi: €600,000
 • Property Size: 1164 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Kapanone
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet Kapanon ne Shkozet

€550,000
Kapanone
 • 550

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!