Okazion Shitet Hotel ne Durres Plazh

 • €440,000
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Hotele
 • Tipi Pronës
 • 14
 • Bedrooms
 • 10
 • Bathrooms
 • 12
 • Garages
 • 700
Ne Shitje Okazione
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €440,000

Përmbledhje

Property ID: 12057
 • Hotele
 • Tipi Pronës
 • 14
 • Bedrooms
 • 10
 • Bathrooms
 • 12
 • Garages
 • 700

Përshkrimi

Okazion Shitet Hotel ne Durres Plazh , vetem 5 minuta nga deti.

Zona eshte turistike, ndodhet 10 minuta nga qendra Durresit me makine, 25 minuta nga aeroporti dhe 10 minuta nga porti.

Ndetimi eshte 4 katesh me siperfaqje rreth 700m² I organizuar me 12 apartamente te. Siperfaqja Truallit eshte rreth 700m²

Cmimi 440.000 euro I diskutueshem

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 12057
 • Cmimi: €440,000
 • Property Size: 700 m²
 • Land Area: 700 m²
 • Bedrooms: 14
 • Bathrooms: 10
 • Garages: 12
 • Tipi Pronës: Hotele
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!