09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Okazion Shitet Dyqani buze rruge

Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€45,000

Pershkrimi

Okazion.
Shitet ambient komercial buze rruge me vetrat xhami. Ndodhet prane tregut te vogel industrial. Ambienti eshte ne katin 0, buze rruges.
Prona eshte me dokumenta te rregullta dhe gati per tu vene ne pune

 154 Shikime total,  2 Shikime sot

  • Address: Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: United States

Detajet

  • Cmimi: €45,000
  • Siperfaqja prones: 25 m²
  • Banjot: 1
  • Tipi prones: Ambjent Comercial
  • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€72,000€69,000

Okazion Shitet Apartament 3+1 tek ish Rajoni

Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Banjo: 2m²: 120

Apartamente 3+1

Fast Imobiliare

2 months ago

€72,000€69,000

Dhoma Gjumi: 2Banjo: 2m²: 120

Apartamente 3+1

2 months ago

€59,000
shitet-shtepi-durres

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 72

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

5 months ago

€59,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 72

Apartamente 2+1

5 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Okazion Shitet ambienti ne Durres

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Shitet ambienti ne Durres. Investim i sigurte

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1 me qera i pa mobiluar

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!