Okazion shitet apartament 1+1

 • €32,000
Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Okazion shitet apartament 1+1

Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €32,000

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 pranë Zjarrfikses.

Apartamenti ndodhet pranë qendrës.

Ka një sipërfaqje prej 62 metrash dhe posedon një dhomë gjumi , sallë ndenjeje , kënd gatimi , tualet dhe ballkon.

Cmimi okazion.

 206 Shikime total,  2 Shikime sot

 • Address Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6178
 • Cmimi: €32,000
 • Property Size: 62 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet apartament 1+1 me qera

€400
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 80

Okazion shitet apartament 1+1 Plazh

€30,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Jepet apartament 1+1 me qera

€300
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 80

Apartament 1+1 me qera ne Spitall

€100
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!