Okazion shitet apartamenti 2+1 qender

 • €52,000
Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7096
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Okazion shitet apartamenti 2+1 qender

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €52,000

Përmbledhje

Property ID: 7096
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7096
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Përshkrimi

Okazion shitet apartamenti 2+1 qender,Durres.Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te preferuar te qytetit.

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 salle ndenjeje dhe tualet.

Gjithashtu mundeson nje pamje te bukur nga deti.

Bashke me cmimin e apartamentit eshte i perfshire dhe posti i parkimit.

Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacione te rregullta.

CMIMI OKAZION

 

 • Address Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7096
 • Cmimi: €52,000
 • Property Size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 L.18 durres

€55,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 98

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

€240
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

€180
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet Apartament 2+1 Gjykata

€73,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 86

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!