Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

 • €50,000
Rruga Pishat e Buta, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9386
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 83
 • 110
 • Lot m²

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

Rruga Pishat e Buta, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • €50,000

Përmbledhje

Property ID: 9386
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9386
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 83
 • 110
 • Lot m²

Përshkrimi

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem prane Pishave te buta.
Apartamenti ndodhet ne nje objekt 4 katesh te pa demtuar nga termeti ne katin e 4 te banimit.
Organizohet nga nje siperfaqje totale 110m dhe siperfaqje te banueshme 83m. Apartamenti perbehet nga nje koridor ne hyrje qe te shoqeron tek ambjentet e soxhornos, tualetit dhe 2 dhomave te gjumit. Ballkoni eshte i madh dhe ka dalje nga soxhorno dhe dhomat e gjumit.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe eshte totalisht i ri.

 • Address Rruga Pishat e Buta, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Detajet

 • Property ID: 9386
 • Cmimi: €50,000
 • Property Size: 83 m²
 • Land Area: 110 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

Jepet me qera apartament 2+1 Durres

€200
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 125

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!