Okazion shitet apartamenti 1+1

 • €38,000
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 5039
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 63

Okazion shitet apartamenti 1+1

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €38,000

Përmbledhje

Property ID: 5039
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 5039
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 63

Përshkrimi

Shitet aprtamenti 1+1 prane shkembit te Kavajes

Apartamenti ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te pa demtuar nga termeti.

Banesa eshte prane bregdetit dhe prane bareve te zones. Eshte e organizuar nga nje dhome gumi , nje salle ndenjeje ne te cilin ndodhet dhe nje verande prej 8 metrash e cila ju ofron dhe pamjen nga deti. Apartamenti eshte rreth 63 m2.

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5039
 • Cmimi: €38,000
 • Property Size: 63 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Lori Fast
 • Lori Fast

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Lori Fast
 • Lori Fast
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!