Okazion Shitet Apartament tek lulishtja

 • €65,000/i mobiluar
Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8436
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 83

Okazion Shitet Apartament tek lulishtja

Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €65,000/i mobiluar

Përmbledhje

Property ID: 8436
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8436
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 83

Përshkrimi

Okazion Shitet Apartament tek lulishtja 2+1.
Zona prane Muzeumit. Lagja nr.6. Ofron te gjitha facilitetet si, markete, lulishte, shkolla, kopeshte, famaraci, qendra shendetsore, stacionet urbane etj.
Nje nga zonat me te preferuara te qytetit.
Ndertimi eshte egzistues dhe i pa demtuar nga termeti. Ndodhet ne katin e 2 te banimit.
Apartamenti eshte i sapo investuar kohet e fundit dhe organizohet me 2 dhoma gjumi, soxhorno me aneks gatimi, tualet me dritare dhe ballkon.
Ne cmimi perfshin dhe mobilimin

 • Address Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8436
 • Cmimi: €65,000/i mobiluar
 • Property Size: 83 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!