Okazion Shitet apartament 2+1 me parkim prane qendres.

 • €83,000
Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 2
 • Garages
 • 100
Ne Shitje Okazione
Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €83,000

Përmbledhje

Property ID: 12364
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 2
 • Garages
 • 100

Përshkrimi

Shitet apartament prane qendres ne Lagjen nr.2. ndodhet prane Koder Viles, vetem 4-5 minuta ne kembe arrin shume shpejt ne zonen e Bulevardit, Vollges, qendres etj.
Ndertimi eshte i ri dhe cilesor, ka veshje me sistem kapot, ashensor dhe administrim te mire. Pallati eshte 8 katesh dhe apartamenti ndodhet ne katin e 8, soleta eshte totalisht e izoluar dhe nuk ka asnje problem gjate stineve.
Apartamenti ka siperfaqje totale 100 metra dhe te shkelura jane 86 metra. Orientohet ne Jug- Lindje dhe ofron pamje te mrekullueshme te qytetit, portit dhe detit.
Gjithashtu te perfshire ne cmim eshte dhe posti i parkimit bashk me nje Depo. Cmimi eshte 83.000 euro i diskutueshem
Prona ka dokumentacion te rregullt pronesie.

 • Address Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 12364
 • Cmimi: €83,000
 • Property Size: 100 m²
 • Land Area: 86 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Garages: 2
 • Garage Size: 24
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!