Okazion shitet apartament me pamje nga deti

 • €48,000
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 73
Ne Shitje Okazione
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €48,000

Përmbledhje

Property ID: 12493
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 73

Përshkrimi

Okazion shitet apartament me pamje nga deti   .Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne plazh zona e Hekurudhes.
Apartamenti eshte ne katin e 8 jo i fundit.
Apartamenti ka siperfaqja 73 metra dhe organizohet me soxhorno te madhe, dhome gjumi, ballkon dhe wc.
Apartamenti eshte me pamje nga deti.
Cmimi 48.000 euro

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 12493
 • Cmimi: €48,000
 • Property Size: 73 m²
 • Land Area: 80 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!