Okazion Shitet Apartament ne Plepa Durres

 • €89,000
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
Okazion Shitet Apartament ne Plepa Durres
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
Ne Shitje Extra
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €89,000

Përmbledhje

Property ID: 12119
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+2 ne Plepa Durres.
Apartamenti ndodhet ne lagjen nr.13 zona plazhit ne Durres, eshte ne rrugen kryesore prane stacionit urbanit.
Ka prane farmaci, marketa, linjen e urbaneve, resorte, detin etj.
Ndodhet ne katin e 9 me ashensor dhe organizohet nga 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 tualete. soxhorno te madhe, koridor.

Ofron pamje nga deti, pamje te gjelbert etj. Siperfaqja eshte 110 metra.
Apartamenti ka dokumentacion te rregullt pronesie

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 12119
 • Cmimi: €89,000
 • Property Size: 110 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!