Okazion shitet apartament 3+1 tek Pediatria

 • €117,000
Pediatria, 372, Rruga e Dibrës, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 6584
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120

Okazion shitet apartament 3+1 tek Pediatria

Pediatria, 372, Rruga e Dibrës, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €117,000

Përmbledhje

Property ID: 6584
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 6584
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 3+1 tek Pediatria.

Apartamenti është 120 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallë ndenjeje , kënd gatimi , 2 tualete  , kondicioner në cdo dhomë.

Banesa ndodhet ne katin e 3-të dhe janë të  disponueshëm 2 ashensor.

Në cmim janë të përfshira dhe 2 poste parkimi.

 • Address Pediatria, 372, Rruga e Dibrës, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Detajet

 • Property ID: 6584
 • Cmimi: €117,000
 • Property Size: 120 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+1 cilesor me garazhd

€100,000/me garazhd
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Shitet apartament 3+1 prane qendres

€95,000
Apartamente 3+1

Okazion Shitet apartament 3+1 ne Plazh

€45,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 112

Apartament 3+1 i arreduar ne qender

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 200

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!