Okazion Shitet Apartament 3+1 Vollga Durres

 • €100,000
Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 2845
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 146
 • 156
 • Lot m²

Okazion Shitet Apartament 3+1 Vollga Durres

Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €100,000

Përmbledhje

Property ID: 2845
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 2845
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 146
 • 156
 • Lot m²

Përshkrimi

Okazion Shitet Apartament 3+1 Vollga Durres

 • Shitet apartament 3+1.
 • Zona e vollges.
 • Pallati i ri dhe me ashensor.
 • Kati 6
 • Orjentimi Lindje.
 • Me pamje nga Deti.
 • 3 dhoma gjumi.
 • 2 tualete
 • Aneks gatimi i ndare.

Shiko prona te ngjashme: Kliko Ketu

 • Address Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 2845
 • Cmimi: €100,000
 • Property Size: 146 m²
 • Land Area: 156 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet Apartament 3+1 ne Vollga me pamje nga deti

€96,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 160

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar Durres

€400
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 140

Shitet apartament 3+1 okazion plazh Durres

€63,500
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 117

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!