Okazion Shitet Apartament 3+1 tek stacioni trenit

 • €73,000
Rruga Adria, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 7754
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145

Okazion Shitet Apartament 3+1 tek stacioni trenit

Rruga Adria, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €73,000

Përmbledhje

Property ID: 7754
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 7754
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145

Përshkrimi

Okazion Shitet Apartament 3+1 tek stacioni trenit. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 jo te fundit me ashensor. Organizohet me 3 dhoma gjumi, 2 ballkone , soxhorno dhe 2 tualete. Siperfaqia eshte 145m.
Apartamenti eshte i pa banuar me pare.
Cmimi eshte okazion, vetem 500 euro/m.

 • Address Rruga Adria, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 7754
 • Cmimi: €73,000
 • Property Size: 145 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+1 cilesor me garazhd

€100,000/me garazhd
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Shitet apartament 3+1 prane qendres

€95,000
Apartamente 3+1

Okazion Shitet apartament 3+1 ne Plazh

€45,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 112

Apartament 3+1 i arreduar ne qender

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 200

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!