Okazion Shitet Apartament 2+1+2 tek ish Rajoni

 • €60,000
Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 4278
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • 2008
 • Year Built

Okazion Shitet Apartament 2+1+2 tek ish Rajoni

Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €60,000

Përmbledhje

Property ID: 4278
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 4278
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • 2008
 • Year Built

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne lagjen nr.6 prane ish Rajonit. Zona eshte shume prane me qendres dhe eshte nje nga zonat me te mira ne qytetin e Durresit.

Ndertimi eshte 9 kate i vitit 2008 nga me cilesorit ne ato vite dhe i pa demtuar nga termeti. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te, i fundit me ashensor, soleta eshte e izoluar me dopio shtrese. Struktura e apartamentit eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje salle ndenje, aneks gatimi dhe ngrenie, 2 ballkone dhe 2 wc me dritare. Aktualisht eshte dhene me qera e cila mund tju sherbej dhe si mundesi investimi.

Apartamenti eshte me certifikat  Hipotekore

 • Address Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4278
 • Cmimi: €60,000
 • Property Size: 120 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Year Built: 2008
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 L.18 durres

€55,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 98

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

€240
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

€180
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet Apartament 2+1 Gjykata

€73,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 86

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!