Okazion Shitet apartament 3+1 prane stadiumit

 • €75,000
Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 7471
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 125

Okazion Shitet apartament 3+1 prane stadiumit

Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania
 • €75,000

Përmbledhje

Property ID: 7471
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 7471
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 125

Përshkrimi

Okazion Shitet apartament 3+1 prane stadiumit ne lagjen nr.16. Ndertimi eshte i pa demtuar nga termeti.  Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit me ashensor  dhe organizohet me nje koridor i cili te shoqeron ne 3 dhomat e gjumit 2 tualetet dhe ne sallen e pritjes.
Apartamenti ka 2 ballkone nga te cilat njeri eshte pershtatur si aneks gatimi.
Siperfaqia e banueshme eshte 114m2 ndersa siperfaqia totale me ballkonet dhe shkallet eshte 125m2.
Ne cmim perfshihet dhe mobilimi pervec paisjeve elektroshtepiake.

 • Address Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 7471
 • Cmimi: €75,000
 • Property Size: 125 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 3+1 Durres

€125,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 194

Shitet papafingo okazion 3+1 shkembi kavajes

€100,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 130

Shitet super apartament 3+1 i investuar prane qendres

€180,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 180

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!