Okazion Shitet Apartament 3+1 ne Vollga me pamje nga deti

 • €96,000
Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 9902
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 160

Okazion Shitet Apartament 3+1 ne Vollga me pamje nga deti

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €96,000

Përmbledhje

Property ID: 9902
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 9902
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 160

Përshkrimi

Okazion Shitet Apartament 3+1 ne Vollga me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne zonat me te preferuarat. Zona eshte e qete dhe ofron te gjitha facilitet.
Ndertimi eshte i vitit 2006 me ashensor. Apartamenti eshte ne katin e 6.
Organizohet me 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone dhe soxhorno.
Ambjentet ofrojn pamje nga deti dhe nga rruga kryesore.
Siperfaqja totale eshte 160m ndersa siperfaqja banimit 145m.

Cmimi eshte 600 euro/m
Apartamenti eshte me dokumentacion Hipotekor

 • Address Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9902
 • Cmimi: €96,000
 • Property Size: 160 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar Durres

€400
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 140

Shitet apartament 3+1 okazion plazh Durres

€63,500
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 117

Shitet super apartament 3+1 cilesor ne qender te Durresit

€110,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 132

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!